Dlaczego klienci nie wchodzą na moje aukcje allegro?

Dlaczego klienci nie wchodzą na moje aukcje allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

Marketing nie załatwi wszystkiego. Być może zastanawiasz się dlaczego pewne biznesy, które wyznają zasadę zero marketingu wygrywają z tymi, którzy robią świetną robotę? W szkoleniu 3 filary dochodowego biznesu tłumaczę, że aby osiągnąć rentowność musisz zadbać o 3 podstawowe obszary.

Ważny obszar to produkt, który rozwiązuje problem dużej grupy potencjalnych klientów. Jednym z prostych dowodów na to, że ja i wielu marketrów mamy rację jest Allegro. Serwis ten zapewnia coś bardzo cennego – RUCH. Jeżeli o 21.00 wystawisz produkt na sprzedaż o 22.00 możesz mieć już 100 odwiedzających.
Podaj imię:

Podaj swój email:

Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.Kolejne, ciekawe artykuły
4 komentarze
 • @Magda – niszą np. w zdrowym odżywianiu jest nisza jedzenie wegetariańskie. W zarabianiu przez internet niszą jest pozycjonowanie, email marketing, zarabianie na blogu. Czyli mówiąc prosto – jest to zagospodarowanie wąskiej gałęzi rynku, która wielcy mają w nosie a mali mogą na niej zarobić.
  @Patryk, masz w 100% rację, żeby wejść w duży rynek trzeba więcej czasu. Jak trafisz w niszę to marketing jest świetną przygodą, która daje efekty. Dlatego na początku biznesu na Allegro tak ważne jest badanie rynku.
  Mirosław Skwarek ostatnio opublikował..Jak się motywować?My Profile

 • Z tego co ja zaobserwowałem podczas moich przygód na allegro to dobrym tytułem można dużo zrobić. Jednak w nie w każdej niszy, niektóre są już tak zapchane, że ciężko tam jakąkolwiek większą ilość wyświetleń.
  PatrykSokalski.pl ostatnio opublikował..Wtyczki SEO do FireFoxaMy Profile

 • Czym są te nisze. Nie wiem o co chodzi?

 • Witam,
  Sprzedajesz na allegro kursy internetowe? Jest to opłacalne? Zastanawiam się, czy nie rozpocząć właśnie tam sprzedaży, bo jest tam jak twierdzisz Ruch.
  Pozdrawiam
  Jakub Jakubowski
  Jakub Jakubowski ostatnio opublikował..Jak zdobyć linki dofollow .edu?My Profile

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

CommentLuv badge

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak mała zmiana w karcie lojalnościowej może zwiększyć zyski o 15 %?

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.Eksperyment wykonano w jednej z...

Zamknij