Opinie


Na tej stronie znajdziesz opinie na mój temat.

Opinia 1 Rober Ważyński Cała kartka A4 zapisana podczas webinaru

Opinia 2 Ze świecą szukać takich właśnie ludzi

Doceniam każdą pomoc, przekazywanie wiedzy i darmowa pomoc to ewenement jeśli chodzi o internet. Ze świecą szukać takich właśnie ludzi, którzy robią coś z pasją i jeszcze dla INNYCH. Dziękuje za całą wiedzę którą już otrzymałem. Na emaile czekam każdego dnia.

Tomasz Stchlerowski
www.graki.pl

Opinia 3 Krótko, zwięźle i na temat

Paweł Danielewski

paweldanielewski.pl

Opinia 4 Wiele tematów dzięki informacjom i kursom przestało mnie przerażać

W poszukiwaniu wskazówek na temat skutecznego pozycjonowania i zasad prowadzenia sprzedaży internetowej natrafiłam na tego bloga. Wiele tematów dzięki informacjom i kursom przestało mnie przerażać, z powodu mojego małego doświadczenia. Zaczynam wierzyć, ze to nie jest takie trudne jak mi się wydawało.
Marta
www.betastyle.pl

Opinia 5 Bardzo przejrzyście prowadzone szkolenia oraz kursy

Bardzo przejrzyście prowadzone szkolenia oraz kursy, przekładane prostym i zrozumiałym językiem. Naprawdę wiele można się nauczyć. Dziękuję za przekazaną wiedzę, z niecierpliwością czekam na więcej :).
Pozdrawiam
Łukasz
Artykuły Dziecięce
www.sklep.provensolution.pl

Opinia 6 Jak czegoś nie ogarniam co jest związane z Facebookiem to 98% wyjaśnienie znajduje w treści tego kursu

Posiadam kurs “Marketing na Facebooku 2.0” jest on bardzo obszerny i jest w nim wiele wartościowej wiedzy. Jak czegoś nie ogarniam co jest zwiazane z facebookiem to 98% wyjaśnienie znajduje w treści tego kursu. Serdecznie polecam ten kurs, wogóle polecam materiały jakie udostępnia Mirek zarówno te płatne jak i bezpłatne w sposób prosty i przejrzysty przybliża wiedze biznesową wykorzystywana szczególnie w internecie.

Artur Sosnowski

https://www.facebook.com/kolekcjonerwiedzy?ref=hl

Opinia 7 warto było wydać te pieniądze, na taką wiedzę

Jestem po kilu kursach Mirka i mógłbym dużo na ten temat opowiadać, powiem krótko warto było wydać te pieniądze, na taką wiedzę którą oferuje Mirek, nie wspomnę o bonusach.
Ryszard
rumb.pl

Opinia 8 Jestem pełna podziwu

Jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy i wdzięczna za Twój sposób komunikowania się. 🙂

Ewa Chylińska

Opinia 9 Na Twojej stronie zawsze znajduję dużo ciekawych informacji

Na Twojej stronie zawsze znajduję dużo ciekawych informacji na tematy które mnie interesują a zwłaszcza na temat Facebooka. Czekam na więcej inspirujących artykułów.

Mateusz

Opinia 10 Jak zwykle można u Ciebie liczyć na konkrety

Przemysław Pufal

przemyslawpufal.pl

Opinia 11 Bardzo duża, konkretna wiedza merytoryczna

Blog Mirka i jego porady są świetne. Konkretne porady. Bardzo duża, konkretna wiedza merytoryczna.Dziękuję.

Mariola Skiba

hbnetwork.pl

Opinia 12 Wśród kilku sympatycznych i kompetentnych nauczycieli Mirek jest jednym z nich.

Od 2 lat zgłębiam tajniki e-marketingu i pozycjonowania. Wśród kilku sympatycznych i kompetentnych nauczycieli Mirek jest jednym z nich. Mam kilka małych sukcesów w pozycjonowaniu mojego serwisu wakacje-we-Francji.pl.

Janusz

wakacje-we-francji.pl

Opinia 13 Twoje kursy i webinary są prowadzone z pasja i zamiarem przekazania maksimum wiedzy

Zawsze szanowałem Ciebie i to co robisz. Twoje kursy i webinary są prowadzone z pasja i zamiarem przekazania maksimum wiedzy, która zresztą jest starannie przemyślana i dopracowana. Przyjemnie się uczyć słuchając Ciebie. Pozdrawiam

Jacek Walendzik

Opinia 14 Dobre i praktyczne porady które pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż sklepu internetowego

Dobre i praktyczne porady które pozwoliły mi zwiększyć sprzedaż sklepu internetowego, niektóre z porad do wykorzystania też w sprzedaży i obsłudze klientów poza kanałami elektronicznymi.

Mariusz Bedryj

msklep.eu
finansowyswiat.eu

Opinia 15 Uważam, że jesteś jednym z lepszych copywriterów w Polsce dlatego też polecam Cię osobom, z którymi współpracuję…

Twój blog Perswazja W Sprzedaży oraz Milion Za Słowo zawsze dają mi sporo informacji i wiele ułatwiają. Podobają mi się Twoje nietypowe ale przede wszystkim skuteczne w praktyce artykuły i nagrania video. Uważam, że jesteś jednym z lepszych copywriterów w Polsce dlatego też polecam Cię osobom, z którymi współpracuję, a którzy właśnie potrzebują takiego specjalisty.

Tomasz Grzyb

tomaszgrzyb.eu

Opinia 16 Korzystałem z jego szkoleń wielokrotnie i zawsze z dobrym skutkiem. 

Bardzo ciekawy i inspirujący blog pełen porad jak zdobyć i utrzymać klienta. Korzystałem z jego szkoleń wielokrotnie i zawsze z dobrym skutkiem. Dodatkowo ma dar przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały.

Ryszard Filipowicz

Opinia 17 Odczuwało się Twoje doświadczenie

Prowadziłeś kurs na dobrym poziomie, przekonywająco i odczuwało się Twoje doświadczenie

Janusz Krawczyk

Opinia 18 Większość kursów które kupiłem to są Twoje

Większość kursów które kupiłem to są Twoje to mówi samo za siebie.

Andrzej Specjał

Opinia 19 Wykorzystując jego wskazówki szybko można osiągnąć nadspodziewanie dobre efekty w swojej pracy

Mirek jako wybitny znawca tematu perswazji w sprzedaży potrafi w sposób prosty i zrozumiały nawet dla laika przekazać bardzo konkretną i przydatną w praktyce wiedzę. Wykorzystując jego wskazówki szybko można osiągnąć nadspodziewanie dobre efekty w swojej pracy. Gorąco polecam zarówno blog Mirka jak i jego znakomite szkolenia.

Jerzy Banachowicz

jurek-b.pl

Opinia 20 Informacje są przedstawiane w intrygujący sposób i motywują do ich wdrażania i stosowania

Wiedza przedstawiana przez autora bloga i kursu perswazjawsprzedazy.pl bardzo mi się podoba i tematycznie pasuje. Informacje są przedstawiane w intrygujący sposób i motywują do ich wdrażania i stosowania, a to w miarę możliwości staram się robić.

Mirek jest także twórcą wielu internetowych kursów. Niektóre z nich miałem okazję przerobić i szczerze je polecam jako zadowolony klient. Jako kompetentny trener potrafi genialnie przekazywać wiedzę w różnej postaci, także to co robi jest dla mnie bardzo przydatne.

Piotr Idzik
skutecznetechnikimlm.pl

Opinia 21 Jak na razie liczba fanów wzrosła o ponad 1000 

Mirku Twój kurs na temat prowadzenia Facebooka zmotywował mnie do pracy Jak na razie liczba fanów wzrosła o ponad 1000 Teraz muszę popracować nad ich aktywnością Dzięki Twoim radom nie muszę już codziennie dodawać wpisów robę to raz na 1-2 tygodnie to bardzo ułatwia pracę. Gdybyś miał jeszcze podobne “sztuczki” na bloga to na pewno chętnie dokupię kolejny kurs. Dziękuję i pozdrawiam.

Andrzej Kiszkiel

andrzejkiszkiel.pl

Opinia 22 czytałam i migiem wprowadzałam zmiany, na bieżąco.

Witam Wszystkich  gorąco 🙂

Kurs jest Świetny. Perswazja w sprzedaży aukcyjnej Nie zdążyłam jeszcze wszystkiego przeczytać…od pół roku…ale na samym początku robiłam tak: czytałam i migiem wprowadzałam zmiany, na bieżąco.
Na prawdę działa. Tylko teraz znów muszę usiąść, czytać, bo cały czas są zmiany. Ludzie po jakimś czasie się nudzą i chcą więcej.
tak więc czytam i wprowadzam następne zmiany, a jest tego sporo w tym kursie.
Nie jesteś w stanie wprowadzić wszystkich jednocześnie, bo kłóciłyby się ze ze sobą – co niektóre.
Moja rada: wybrać te wskazówki, które Ciebie zafascynują i już ! Gotowe. Jeżeli się nad czymś za długo zastanawiasz, zostaw to.  Może przydać się później 🙂
Pozdrawiam Wszystkich i Pana Mirka – właściciela projektu – nieźle nad tym przysiedział 🙂

Agnes

Link do opinii

Opinia 33

Chyba będę przepisywać Twoje oferty 300 razy…

opinia-Mirosław-Skwarek

Opinia 34 Kampania zakończyła się blisko 4-krotnym wzrostem sprzedaży w stosunku do ostatniego miesiąca

Mirosława Skwarka znam Od dawna, można by tak powiedzieć. Kiedyś zapisałam się na jego listę mailingową. Potem na drugą. Uczyłam się od niego w ten sposób wycinków marketingu internetowego.
Niedawno odpowiedziałam na jeden z jego maili, pytając jak zwiększyć sprzedaż w internecie. Mirek odpisał szybko, tak zaczęła się nasza współpraca.
To strasznie fajny facet, bardzo sympatyczny!

A wracając do współpracy z Mirkiem. Mój problem polegał na tym, że mimo, iż liczba przygotowanych przeze mnie e-booków rosła (obecnie jest ich 4), to sprzedaż miesięczna drastycznie spadała. Robiłam promocje dla mojej listy mailingowej, a nie jest ona wcale taka mała. Mimo to miesiąc kończył się kwotą mniejszą co do poprzedniego miesiąca.

Mirek postanowił mi pomóc w przygotowaniu kampanii dla jednego z moich e-booków. Mirek wykazał się  profesjonalizmem, rzeczowością, a co najważniejsze – moje  działania pod jego okiem okazały się skuteczne. Kampania zakończyła się blisko 4-krotnym wzrostem sprzedaży w stosunku do ostatniego miesiąca, zanim Mirek się odezwał.
Mirek przygotował kolejkę konkretnych maili do mojej listy, doradził, jak zmienić nagłówki w ofercie oraz co zmienić w samej ofercie.
Dzięki niemu zobaczyłam, jak powinna wyglądać profesjonalna oferta sprzedażowa, na co zwracać uwagę oraz co powinno się w niej znaleźć, jak pisać maile sprzedażowe, aby na sprzedażowe nie wyglądały. Świetnie!

Bardzo się cieszę, że poznałam Mirka. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Mirosławem Skwarkiem i jego pomoc, jeśli chcesz zwiększyć swoją sprzedaż. Dotyczy to praktycznie każdego produktu. Liczy się proces i efekt.
pozdrawiam
Ania Knobelsdorf
autorka bloga
http://niemieckiskutecznie.pl

Opinia 35 Wchodzimy w Nowy Świat Nowego Biznesu

opinia-mirosław-skwarek

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinia 37 U Ciebie jest konkretnie, na temat, na przykładach. 

Co do wrażeń po webinarze, to przyznam że dajesz dużo konkretnej wiedzy, co mnie bardzo cieszy, ponieważ mam za sobą różne kursy natomiast w wielu jest dużo tzw lania wody i niepotrzebnego przedłużania. U Ciebie jest konkretnie, na temat, na przykładach.
Przyznam że poprzedni webinar był pierwszym Twoim webinarem na który weszłam i mogłam Cię poznać i odebrałam Ciebie i Twoją wiedzę bardzo pozytywnie.

Katarzyna Rejmonciak

Opinia 38 9 300 złotych w 3 dni

Od kilku lat zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych. Sprzedaż opieram głównie na Allegro. Niestety od kilku miesięcy widziałem, jak pewne działania tego serwisu wpływają na zmniejszenie sprzedaży. Postanowiłem poprosić Mirka o napisanie emaila sprzedażowego. Mirek zaproponował stworzenie 3 specjalnych emaili, które według niego byłyby tak skonstruowane, że miały przynieść lawinę sprzedaży. Byłem trochę sceptycznie nastawiony do obiecanej skuteczności (moje maile nie generowały nigdy zawrotnych sum), ale tak naprawdę nie miałem nic do stracenia. Dzisiaj skończyłem promocję. Na moim koncie jest 9 300 złotych. Powiem szczerze, że cieszyłbym się z wyniku na poziomie tysiąca złotych. Mirek przekroczył moje oczekiwania 9-krotnie. Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż 9 krotnie w 3 dni Mirek będzie właściwą osobą.

Jakub Brożyna SEOsklep24.pl

Opinia 39 Na tym webinarze nauczyłam się więcej niż na studiach

mirosław-skwarek

 

 

 

 

Opinia 40 Dużo pomysłów sobie powtórzyłem i usystematyzowałem. 

Witam.

Serdecznie dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie tych wszystkich rzeczy w nagraniu. Dużo pomysłów sobie powtórzyłem i usystematyzowałem. Jeszcze więcej nowych pomysłów poznałem i zaadaptowałem. Jestem Ci bardzo wdzięczny za zaangażowanie i pomoc. Piszę ta wiadomość, dlatego, ze przynajmniej tak mogę się chociaż w małej części odwdzięczyć. Dziękując i życząc dalszych sukcesów i szczęśliwego życia. Mam nadzieję, ze kiedyś spotkamy się osobiście i uściskamy sobie dłonie.

Pozdrawiam.

Bartłomiej Gieleta

Opinia 41 Pana wiedza jest dla mnie napędem i drogowskazem najlepszym, jaki do tej pory napotkałem. Nadal huczy mi w głowie od różnych myśli, którym asumpt dał właśnie Pan.

Witam Panie Mirosławie

Poprowadził Pan konferencję w pięknym stylu. Muszę to napisać, choć wiem, że dla Pana to nie nowość. Niestety w pewnym momencie został wyłączony prąd, co niestety się u nas zdarza. Nie muszę zapewniać, jak mnie to zirytowało. Straciłem masę bezcennych wiadomości. Pamiętam, że podał Pan informację, iż konferencja nie będzie nagrywana. Jednak zapytam, czy faktycznie nie??? A jeśli jednak tak, to proszę o info, gdzie i na jakich warunkach można ją uzyskać? Dla mnie ta konferencja to masa niezwykle cennych wiadomości i porad. To,co zdołałem zapamiętać, bardzo mnie zainspirowało i pokazało wiele dróg i sposobów działania. Skutecznego działania, o tym jestem absolutnie pewien. Pana wiedza jest dla mnie napędem i drogowskazem najlepszym, jaki do tej pory napotkałem. Nadal huczy mi w głowie od różnych myśli, którym asumpt dał właśnie Pan. Za to wszystko muszę Panu naprawdę podziękować ze szczerego serca. Gdyby nie to, ze w obecnej sytuacji jestem finansowo na kresce pod koniec miesiąca, to natychmiast w ciemno wykupywał bym Pana szkolenia jedno po drugim.

Pozdrawiam serdecznie – Jacek Cierniak

Opinia 42 tematy na które rozmawialiśmy były ci dobrze znane

Witaj Mirku

Chcę ci podziękować za twoje zaangażowanie, otwartość i chęć dzielenia się swoją wiedzą z ludźmi, których nawet nie znasz. Zgodziłeś się spotkać ze mną w swoim czasie wolnym (sobota godz 17:00)
Porozmawiać, żeby się zorientować, czym się zajmuję  i podzielić swoją wiedzą, jak pozyskać potencjalnych klientów. Opowiedziałeś mi jak ty byś podszedł do tego konkretnego  tematu.
A z rozmowy z tobą wywnioskowałam, że z bardzo wieloma ludźmi rozmawiasz bo tematy na które rozmawialiśmy były ci dobrze znane.
Bardzo ci dziękuję za podzielenie się ze mną swoimi informacjami i pomoc .
I zostaję adeptem twojej Platynowej Akademii Marketingu.
skypePozdrawiam
Iza Dudzik

 

 

 

 

Opinia 43 Mirek wzbudził we mnie największe zaufanie wśród wszystkich marketerów w Polskim internecie.

Mateusz JanikJestem wdzięczny Mirkowi za całą wiedzę która się dzieli.

Wiedza ta jest przekazywana w prosty i intuicyjny sposób dzięki czemu właśnie Mirek wzbudził we mnie największe zaufanie wśród wszystkich mark eterów w Polskim internecie.
Dzięki temu po zastosowaniu szeregu reguł i technik zwiększyłem i zautomatyzowałem sprzedaż na allegro oraz w sprzedaży bezpośredniej w swojej firmie stosując proste i skuteczne metody.
Wyróżniającą się zaleta jest to że Mirek zawsze odpisuje rzetelnie na każde zadane mu pytanie czy to w mailu czy w komentarzu, zawsze w pełni merytorycznie rozwiązując każde zagadnienie

Nikt inny nie udostępnia tak wiele i tak konkretnej wiedzy, technik, sposobów bezpłatnie jak Mirek. Jeśli szukasz 100% konkretów bez lania wody  – Mirek Skwarek jest tego odpowiednikiem.

Mateusz Janik – właściciel firmy reklamowej arial-media.pl

 

Bartosz DadokOpinia 44 Dostarcza Pan świetną wartość

Dziękuję serdecznie, za konkretną odpowiedź. Z zaciekawieniem chłonę Pańską wiedzę, mam abonament na Getall i buduję cierpliwe listę mailingową, a Pan dostarcza świetną wartość.

Pozdrawiam serdecznie
Bartosz Dadok  limitless-poland.pl

Opinia 45 Żaden z rozpoznawalnych polskich marketerów nie zdradzał do końca tajników swojego warsztatu, na taką skalę jak Mirek Skwarek

Artur JanowskiJak do tej pory chyba żaden z rozpoznawalnych polskich marketerów nie zdradzał do końca tajników swojego warsztatu, na taką skalę jak Mirek Skwarek w swojej Platynowej Akademii Marketingu. Jest to kompleksowe i praktyczne szkolenie z technik budowania firmy w internecie. Sama w sobie wiedza z PAM jest uniwersalna, ale jej kluczowym atutem jest fakt, że opiera się o kompleksowe narzędzie do marketingu internetowego jakim jest Getall, którego twarzą siłą rzeczy stał się Mirek.

Prosty sposób przekazywania praktycznej wiedzy, połączony z cyklicznymi warsztatami na żywo jest doskonałym połączeniem teorii z praktyką. Dzięki temu wiedzę tam zdobytą znacznie łatwiej jest użyć w “realu”. Dziękuję za możliwość korzystania z “PAM 1.0” i liczę na równie owocną kontynuację 🙂

 

Artur Janowski Wszystko dla wina, koniaku i whisky  Woluta-wine.pl

Opinia 46 Dzisiaj jestem w stanie dotrzeć do większej grupy zainteresowanych osób.

Ireneusz Czyżewski Jako trener szybkiego czytania i skutecznych technik uczenia się ciągle szukam sposobów dotarcia do jak największej liczby uczniów. Kiedyś jeździłem na lekcje wychowawcze do szkół. Mimo, że bardzo się starałem, wiedziałem, że takie zajęcia nie są dla wszystkich i to z różnych powodów. A ja chciałem pomóc jak największej grupie potrzebujących. Jak zwykle z pomocą przyszedł internet. Dzięki internetowi udało mi się być na wielu ciekawych szkoleniach. Poznałem wielu wspaniałych ludzi. I kiedyś właśnie, dawno, dawno temu trafiłem na strony Mirka Skwarka.

Początkowo jak chyba większość, a może tylko ja, kupowałem szkolenia, oglądałem webinary i byłem mocno zmotywowany. Tyle tylko, że teoria nie szła w parze z praktyką. Nie ukrywam, że poza pomaganiem i uczeniem innych jak się uczyć, chcę stale podnosić jakość swojego życia na wielu poziomach.

I kiedyś po jednym z webinarów odważyłem się zadzwonić do Mirka. I tu wielkie zaskoczenie. Zamiast „wielkiego pseudo guru” po drugiej stronie wspaniały, ciepły i chcący nieść pomoc człowiek. Wyjaśnił mi krok po kroku, co należy zrobić, czego unikać aby oczekiwać rezultatów. Dzisiaj jestem w stanie dotrzeć do większej grupy zainteresowanych osób, a kiedy mam jakiś problem, wiesz na czyją pomoc mogę liczyć. Oczywiście, zawsze mogę zadzwonić do Mirka. Jeśli szukasz rozwiązań dla Twojej Firmy gorąco polecam Mirka Skwarka.

Ireneusz Czyżewski Trener szybkiego czytania i skutecznych technik uczenia się. fajna-nauka.pl