W jaki sposób Apple sprzedało ćwierć miliona iPadów w ciagu 24 godzin?

W jaki sposób Apple sprzedało ćwierć miliona iPadów w ciagu 24 godzin?

Przeczytasz ten artykuł w 1 min.

Jeżeli zadasz sobie pytanie Co może rozkręcić tak fantastyczną sprzedaż, potrafiącą wzbogacić jeden biznes w ciągu 24 godzin to jedną z odpowiedzi może być fakt, że coraz więcej ludzi kupuje w sieci. Nie jest to nic odkrywczego i piszę o tym gdyż chcę pokazać Ci, że sprzedaż  iPada w takich ilościach i w takim zawrotnym czasie podyktowana była tym, że ludzie na całym świecie chcieli go mieć i co najważniejsze chcieli go mieć jak najszybciej.
Jeżeli porównasz to do sprzedaży kursów online to uzyskasz prosty wzór. Aby szybko się wzbogacić musisz

1. Dać ludziom to czego potrzebują – odpowiedź na pytanie, które zmieni ich życie.
2. Dać im to możliwie jak najszybciej – odpowiedź na to pytanie opakujesz w formę kursu.

Jak widzisz jest to bardzo prosta formuła zarabiania w sieci.
Jeżeli chcesz zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak to zrobić, lub masz jakiś problem, który wszystko blokuje napisz w komentarzu. W ciągu 24 godzin odpowiem na Twoje pytanie.


Kolejne, ciekawe artykuły
6 komentarzy
 • Ewo zrobiłaś bardzo ważny krok, którego nie robi większość biznesów – badasz i testujesz rożne kwestie i zmienne. Intuicja jest tak naprawdę wyższym poziomem inteligencji, która bazuje na naszych podświadomych obserwacjach. Odniesiesz sukces gdy będziesz stale się uczyć i wprowadzać praktyczne rozwiązania. Trzymam kciuki i cieszę się, że udzielasz się aktywnie na tym blogu.
  Mirek Skwarek

 • Od niecałych 2tygodni wystawiam na aukcje ubrania po dziecku na allegro w atrakcyjnej cenie (1zł). Wcześniej tylko kupowałam. Założyłam zeszyt raportów, żeby analizować ilość wejść, obserwacji i ofert w różnych odstępach czasu i porach dnia. Asortyment dobrałam tak by, ktoś kto kupi jedną, chciał mieć drugą i trzecią. Po tygodniu mam już kilka cennych obserwacji. Potwierdzam – dać jak najszybciej to, czego potrzebują. Intuicyjnie wiele rzeczy czułam nt. skutecznej sprzedaży zanim przeczytałam o nich u Ciebie na stronach, Mirku. Czy intuicja i chęć zgłębienia wiedzy wystarczą by odnieść sukces w sprzedaży?
  Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tematem

 • Moze zrobi Pan film, jak zalozyc sklep internetowy z płatnościami on-line? To bylby bardzo przydatny filmik.

 • Świetnie można też zarobić na czymś nowym, czego jeszcze wcześniej nikt nie miał, czymś oryginalnym.
  Może tak było w przypadku iPada to była nowość.
  Tak również jest na allegro, bardzo wysokie liczby ofert często mają sprzedawcy, którzy oferują oryginalne rzeczy, niestety niekoniecznie dobrej jakości.

 • Artur Konieczny
  Reply

  Marcinie jedną z czterech zasad określającą produkt idealny opracowanych na Harvardzie jest jego unikalność. Dodanie drobnego gadżetu może podnieść twoją sprzedaż nawet kilkukrotnie w zależności od jego funkcjonalności.

 • Witam
  Sprzedaje na aukcjach internetowych lecz od pewnego czasu załważylem że gdzieś moja oferta jest niekompletna ponieważ mam taki sam asortyment jak inni sprzedawcy, tanszy lecz moja sprzedaz jest 3 krotnie lub 4 krotnie mniejsza prosze o odpowiedz
  pozdrawiam
  Marcin

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Likwidacja sklepu-wakacyjna promocja i Bóg wie co jeszcze

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.Nie wiem czy TY też...

Zamknij