Jak zarobić na ukrytych zasobach firmy?

Jak zarobić na ukrytych zasobach firmy?

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

ukryte-zasoby-firmyJeżeli prowadzisz firmę to musisz mieć świadomość, że codziennie przechodzisz obok kilkuset dodatkowych złotych, których niestety nie widzisz. Mam podobnie, ale dzięki temu, że ktoś przekazał mi kiedyś sekret „ukrytych zasobów firmy” mogę przynajmniej po części z nich skorzystać.

Ukryte zasoby firmy, to dodatkowe pieniądze które wpadną do twojego portfela jeżeli te elementy odkryjesz. Oto kilka przykładów ukrytych zasobów.

 1. Pracownicy. Powiedzmy, że zatrudniasz 5 osób w biurze. Niestety Twój biznes jest tak zorganizowany, że np. po 12.00 część Twoich pracowników ma bardzo mało pracy. Piją wtedy kawę, udają, że pracują lub robią rzeczy całkowicie niepotrzebne.

  Wyobraź, że mógłbyś wykorzystać te osoby do prowadzenia blogów związanych tematycznie z firmą, pisania na Facebooku czy nawet mogliby prowadzić darmowe porady dla potencjalnych klientów. Może Cię to zdziwi, ale ja słyszałem ostatnio wypowiedź jednego z przedstawicieli małego biznesu, który mówił – ja wypuszczam swojego pracownika o 11.00 bo do tej godziny już wszystko zrobi.

  Abyś ty nie popełniał takich błędów musisz zadać sobie proste pytanie – jak mogę lepiej wykorzystać pieniądze, które inwestuję w moich pracowników?  Podaj imię:

  Podaj swój email:

  Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.Kolejne, ciekawe artykuły
1 Komentarz
 • Takich sposobów jest o wiele więcej. Nie tylko pracownicy, ludzie, ale przede wszystkim Świadomy Marketing. Testowanie, sprawdzanie i nie wyrzucanie pieniędzy na próżno.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

CommentLuv badge

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy google + 1 zmieni internet?

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.Google idzie na wojnę z...

Zamknij