Pieniądze lubią prędkość

Pieniądze lubią prędkość

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

Znam osoby, które godzinami potrafią opowiadać o swoich planach na przyszłość. Często są to plany biznesowe, które jednak nigdy nie zostaną zrealizowane. Prawdopodobnie i w Twoim otoczeniu znajdą się takie osoby, ba, być może TY też masz plany, których nie wprowadzasz w życie.

Chcę Ci o tym napisać, gdyż spotykam na swojej drodze wiele bardzo zdolnych osób, które nie mają takiego życia na jakie zasługują tylko dlatego, że nie potrafią odróżnić GADANIA od DZIAŁANIA. Nie wiedzą, że jednym z elementów genialnego planu jest testowanie. Niestety testy przeprowadzone wyłącznie na papierze to tylko mała część sukcesu.Chcę Ci powiedzieć tylko tyle, że jeżeli masz

  • genialny pomysł na biznes;
  • powalającą strategię marketingową;
  • produkt, który może być wart milion

to zrób dzisiaj jeden konkretny krok, którym udowodnisz sobie, że przeszedłeś ze sfery marzeń na poziom realizacji. W każdym innym przypadku oszukujesz siebie i innych, że chcesz coś zmienić w swoim życiu.

Pieniądze mają to do siebie, że lubią prędkość. Jeżeli dziś nie wprowadzisz czegoś nowego, jutro może zrobić to setki ludzi na całym świecie. Jeżeli nie spróbujesz nowego pomysłu na sprzedaż swoich towarów, to nigdy nie dowiesz się, czy to co robiłeś do tej pory to jedyny właściwy sposób. Jeśli sprzedajesz na Allegro i nie widzisz właściwych wyników, to może warto pomyśleć o czymś innym.

Zadam Ci jedno ostatni pytanie Czy jest coś co może zmienić Twoje życie? Jeżeli tak, to zrób w ciągu najbliższych 60  minut jedną rzecz, która związana jest z tą zmianą. Zrób jeden mały krok, aby osiągnąć TO o czym marzysz.

Poznaj sekrety perswazji >>


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Facebook i Twitter na Allegro

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.Ostatnio Allegro zareagowało na to,...

Zamknij