Pracowałbyś miesiąc za jednego cukierka?

Pracowałbyś miesiąc za jednego cukierka?

cukierek-marketing-allegroInternet wabi nas obietnicami szybkiego zarobku. Codziennie setki osób wpisuje w wyszukiwarkę Jak zarobić szybko kasę? Rozumiem także pewnie i Twoje potrzeby. Nie zawsze masz to, czego pragniesz. Może masz kredyt, który miesiąc po miesiącu musisz spłacać. Twoja firma zbankrutowała i teraz spłacasz swoje długi.

Dlatego chcę rozwiać pewne mity nie tylko dotyczące sprzedaży w internecie, ale także np. szybkiego wzbogacenia się na Allegro czy błyskawicznej kariery w MLM.

Osobiście nie znam osoby, która działałaby w którejkolwiek z tych branż i w Ciągu miesiąca wpasowała się w mit błyskawicznego zarobku. Przepraszam znam kilka przypadków, niestety w większości było to działanie zagrożone prawnymi konsekwencjami. Dobra koniec lania wody.

Czy zachowujesz się jak któreś z tych dzieci?

Posłuchaj. Zamknięto kiedyś w małym pomieszczeniu kilkoro dzieci. Był to eksperyment psychologiczny. Na stole położono smakowicie wyglądające cukierki (jak to piszę leci mi ślinka). Powiedziano, że jak dzieci nie ruszą przez pewien czas tych smakołyków to potem dostaną nagrodę. Jak się pewnie już domyślasz – jeszcze więcej cukierków.

Okazało się, że część dzieci nie wytrzymała i zjadły one swoją porcję – a co tam. Druga grupa poczekała pomimo morderczego ssania w żołądku.

Eksperyment podsumowano po kilkunastu latach. Okazało się, że ….

Zanim dokończę tę historię pozwól, że Cię obudzę.

Jak wzbogacić się na Allegro?

Jeżeli chcesz wzbogacić się na Allegro nie zrobisz tego błyskawicznie. Możesz to zrobić jedynie konsekwentnie. Musisz pokonywać trudności i zawsze pytać. Im dłużej działasz na Allegro tym większa szansa, że osiągniesz sukces. Jeżeli sprzedajesz już kilka lat i uważasz, że źle Ci idzie to prawdopodobnie:

  • ludzie nie potrzebują Twojego produktu;
  • sam nie wierzysz w swój biznes;
  • nie pracujesz 8 godzin dziennie nad swoim biznesem (w tym dwie godziny nad badaniem rynku i marketingiem)
  • nie budujesz listy klientów.

Chciałem jeszcze opowiedzieć Ci jak zarabiać kasę w Ebiznesie i MLM, ale jak widzisz ten wpis jest już za długi. Obiecuję, że jutro go dokończę.

Aha pewnie interesuje Cię co stało się z dziećmi, które nie wzięły cukierka? Ano były o wiele bogatsze i wolne finansowo. Po prostu potrafiły czekać. Grupa, która zjadła cukierek pracowała na etacie bo tylko on gwarantuje, że raz w miesiącu dostaje się małego landrynka.


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)