Jak zorganizować sprzedaż na Allegro?

Jak zorganizować sprzedaż na Allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 3 min.

allegro-organizacja-pracyJeżeli sprzedajesz na Allegro to prawdopodobnie wiesz doskonale, że jednym z kluczy do sukcesu jest dobra organizacja własnej pracy. Myślę również, że nie da się właściwie zorganizować bez odpowiedniego nastawienia. I nie chodzi mi tutaj o “jakieś tam” nastawienie tylko o prawdziwą motywację. Przynajmniej raz w tygodniu dostaję pytanie:

Jak się lepiej zorganizować sprzedając przez Allegro i pracując w domu?

Dzisiaj chcę przekazać Ci kilka podpowiedzi. Nie traktuj ich jak wyrocznię, ale bardziej jako sugestie

Podpowiedź # 1 Lista zadań do wykonania. Najważniejsze, żeby lista ta tworzona była na kartce a nie w głowie. Druga krytyczna zasada dotyczy tego aby zapisać te czynności wieczorem. Czyli plany na poniedziałek opisz w niedzielę wieczorem. Lista zadań nie powinna być tak długa, że nie da się jej zrealizować. Dlaczego? Gdyż znowu się zdołujesz. Najlepsza według praktyków to taka lista, która zawiera 3 czynności dziennie, które na pewno zrealizujesz.


Podaj imię:

Podaj swój email:

Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.Kolejne, ciekawe artykuły
3 komentarze
  • sporo moich znajomych, którzy pracowali ze mną w eniro prowadzi sklepy internetowe lub działa na allegro. i tego wszystkiego co ty tutaj opisujesz uczą nas na szkoleniach sprzedażowych. bo jakby na to nie patrzeć, jak będzie się umiało zarządzać własnym sklepem i będzie się to robić byle jak, byle tylko sprzedać, to raczej nie ma się co liczyć z zyskami, a tym bardziej jakimiś wielkimi sukcesami.

  • Witam
    Chciałabym rozpocząc sprzedaż w internecie,ale tak naprawdę nie wiem od czego zaczac.Przeczytałam z uwagą Twoje sugestie i jestem gotowa,mam tylko pytanie czy sprzedając np ciuchy,buty, jakieś bibeloty trzeba miec działalnośc i jak wygląda to z punktu widzenia fiskusa? chciałabym to rocic legalnie. Pozdrowienia

  • 100% racji Mirku! Zarządzanie samym sobą jest bardzo ważne w tym biznesie. Uważam, że jest to tak samo istotne, jak to jaki produkt się sprzedaje, po jakiej cenie itp czyli cały marketing mix. Chciałbym jeszcze dodać, że bardzo pomocny jest Menadżer Sprzedaży.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

CommentLuv badge

Przeczytaj poprzedni wpis:
A TY w jakim jesteś transie?

Przeczytasz ten artykuł w 3 min.Czym jest TRANS? Jest to...

Zamknij