Jak się motywować?

Jak się motywować?

Sposoby na motywacjęCzy nie wydaję Ci się, że Twoja motywacja, zapał do pracy lub jakkolwiek to nazywasz po pewnym czasie się wyczerpuje? Kiedyś myślałem, że coś jest ze mną nie tak, potem okazało się, że większość osób, które znam ma problem ze spadkiem motywacji do pracy.

Kilka miesięcy temu odkryłem nie tylko dlaczego tak się dzieje, ale także jak sobie z tym faktem poradzić. Postanowiłem podzielić się tą wiedzą.  W taki sposób powstał kurs Tajny Kod Motywacji, który spowodował, że wielu moich klientów zaczęło robić więcej każdego dnia. Co ważniejsze, pozbyli się przy okazji poczucia winy spowodowanego tym, że czasem nam się nie chce.

Pomyśl, co z tego, że wiesz jak poprawić marketing, zwiększyć ruch na stronie czy zwiększyć sprzedaż gdy brakuje Ci energii i motywacji do tego aby TO wszystko wdrożyć. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pozbyć się na stałe problemów z brakiem motywacji do pracy, nauki czy wykonywania codziennych obowiązków zobacz Tajny Kod Motywacji >>


Kolejne, ciekawe artykuły
6 komentarzy
 • Mnie się wydaje, że motywacja jest aktywna wtedy, gdy po prostu człowiek lubi swoją pracę i się w niej rozwija. Bez rozwoju praca się nuży i staje się udręką, bo się ma wrażenie, że się robi ciągle to samo.

 • Minął tydzień odkąd Mirosław poprosił o opinię o kursie. Postanowiłem obejrzeć go ponownie, aby moja opinia była rzetelna.

  Kurs pomógł mi zrozumieć co wpływa na moją motywację. Zrozumiałem dlaczego motywacja zanika. Dlaczego należy stale motywować osoby w rodzinie, z najbliższego otoczenia, współpracowników. Mirek bardzo prosto i obrazowo przedstawił trzy podstawowe filary motywacji. Zrobiłem dwie strony notatek z webinaru. Wykorzystam je do pracy nad własną motywacją. Techniki z kursu dobrze nadają się do motywowaniem współpracowników w biznesie.

  Warto ten kurs obejrzeć i zastosować. Polecam. Tomek

 • Kurs jest rewelacyjny, a wszczególnosci podanie treści jest bardzo interesujące. Słuchając Mirka ma się wrazenie tak jakby się było na przyjacielskim spotkaniu.Tak masz dar chłopie byłem na webinarze 15 marca i ani razu nie ziewnołem, nie odeszłem od kompa ani na minute i to ty spowodowałeś ,ze musiałem nabyć bezprzewodowe słuchawki.
  I tylko dzięki Tobie zaczynam cokolwiek robić w sieci.
  Jak trace motywacje włączm “słonia”/tak nazywam ten kurs/
  i wszystko wraca do normy. A swoja droga musze zdobyć książke która polecasz na końcu. Już sobie wyobrażam co stanie się z moja motywacją jak ja przeczytam.

 • Kurs krótki – nie zajmie wam dużo czasu. Styl raczej gawędziarski, a nie naukowy. Pomysł z daniem obrazka ze słoniem dobry, ale trzeba było pójść za ciosem i dać więcej obrazków odnoszących się do treści zamiast tej bajeranckiej czołówki(nic nie wnosi). Dobry też ten schemat z liczbami osób zniechecających się na kolejnych etapach działania.
  Dla osób dociekliwych dałbym jakieś przypisy odsyłające do lektur.
  Generalnie kurs dobry jak ktoś chciałby poznać podstawy – ale za mało żeby to była monografia tematu.

 • Jeśli poszukujecie rzetelnej i “namacalnej” wiedzy – koniecznie powinniście zapoznać się ze szkoleniem Mirka dostępnym na stronie http://www.tajnykodmotywacji.interkursy.pl/
  Mógłbym bardzo dużo powiedzieć na temat skuteczności tego szkolenia, ale jeśli nie zdecydujecie się na praktyczne zastosowanie konkretnych rozwiązań, które ujawnia Mirek – moje słowa nic nie wniosą. Bardzo polecam Wam to szkolenie.

 • Jestem jednym z kursantów i chciałem napisać Ci Mirku krótką opinię na temat szkolenia.
  Szkolenie przedstawia krok po kroku jak rozprawić się z własnymi słabościami i odkładaniem rzeczy na później. Uczy w jaki sposób znaleźć “słonia”, który jest bardzo toporny nie ma zamiaru ruszyć “tyłka” i zacząć działać. Warto przyglądnąć się bliżej kursowi Mirka, nawet z czystej ciekawości. Gwarantuję, że nie zawiedziesz się na praktycznej wiedzy przedstawionej w kursie Tajny Kod Motywacji.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)