Sekretny trick liderów MLM

Sekretny trick liderów MLM

Mam świadomość, że na tym blogu bardzo często o poradę zwracają się osoby, które działają w MLM i szukają podpowiedzi co zrobić, żeby zbudować większą strukturę?

Zauważyłem, że część najlepszych z nich stosuje bardzo skuteczne narzędzie jakim jest produkt informacyjny.

W większości przypadków jest to obszerny kurs internetowy (ebook nie ma aż tak wysoko postrzeganej wartości). Jeżeli tego typu kurs sprzedajesz normalnie po 500 złotych to podczas webinaru na którym prezentujesz biznes do którego wejście kosztuje np. 50 złotych miesięcznie jako gratis możesz zaoferować swój produkt elektroniczny.

Gdy inwestujemy 50 złotych a otrzymujemy coś za 500 złotych jesteśmy wniebowzięci. My mamy dobry produkt a Ty jako przyszły lider budujesz silny zespół. Drugi ważny powód dla którego warto mieć produkty informacyjne to fakt, że jako autor jesteś darzony większym zaufaniem.

Prawdopodobnie szybciej zaufasz komuś kto jest autorem książki, niż nieznanej osobie, która przekonuje Cię do miesięcznego inwestowania w jakiś produkt.  Trzeci powód dla którego warto zostać autorem to fakt, że tylko mała część Twojej konkurencji zrobi to samo. Dlaczego? Tylko niewielki procent ludzi jest w stanie najpierw pracować (np. pisać przez miesiąc książkę) i robić to bez natychmiastowych efektów.

Bardzo duża liczba przegranych w tym biznesie chce zbyt szybkich efektów. Są oczywiście sposoby na szybkie efekty, ale najczęściej są to narzędzia płatne. Opowiem o nich w innych postach.


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)