Internetowa perswazja pierwsze takie szkolenie w Polsce

Internetowa perswazja pierwsze takie szkolenie w Polsce

Witaj, chcę zaprosić Cię jutro na wyjątkowe szkolenie, które poprowadzę dzięki technicznemu wsparciu i inicjatywie Mirka Szmajdy.

Będzie to pierwsze w Polsce szkolenie, podczas którego dowiesz się jak działa umysł internetowego klienta, jakie prawa psychologii decydują o tym, że ktoś kupi produkt u konkurencji a nie u Ciebie (lub odwrotnie) Nie ważne, czy jest to sklep internetowy czy aukcje na Allegro.

Najważniejsze jest jednak to, że nie tylko pokażę Ci jak te prawa wykorzystują najbogatsi e-biznesmani, ale również podpowiem co warto zmienić w Twoich aukcjach lub sklepie internetowym, żeby zwiększyć zyski.

Oto niektóre prawa o których opowiem:

 • prawo oporu,
 • prawo potwierdzania,
 • prawo zaangażowania,
 • prawo dowodu społecznego,
 • pozytywnych skojarzeń.

Oraz prawo, którego nie znajdziesz w żadnej książce nt. marketingu czy psychologii. Bezwzględna premiera 7 prawa internetowej perswazji.
Szkolenie będzie prowadzone na żywo i w tej wersji jest w zupełności darmowe. Warto zapisać się na nie teraz, gdyż potem planujemy sprzedawać je za pośrednictwem platformy szkoleniowej Spint.pl.

Oto szczegóły:

Szkolenie “7 bezwzględnie najskuteczniejszych praw internetowej perswazji” odbędzie się na żywo przez internet we wtorek 9 marca 2010 r. o godz. 20:00

Aby wziąć udział w szkoleniu zarejestruj się na stronie Perswazja.Spint.pl


Kolejne, ciekawe artykuły
5 komentarzy
 • Dziękuję za możliwość uczestniczenia w w/w szkoleniu. Zdobyłam tu kolejne niezwykle cenne informacje, które zostały przekazane w sposób znacznie ułatwiający zapamiętywanie (słowo mówione + slajdy). Uważam, że wiedza ta przydatna okaże się nie tylko dla początkujących, ale też dla działających w sprzedaży internetowej już jakiś czas. Dlaczego? Internet dynamicznie się rozwija i wciąż daje nam nowe możliwości jeszcze skuteczniejszej sprzedaży. Zdradziłeś nam, Mirku, jak je wykorzystać, za co bardzo dziękuję! POLECAM szkolenie i czekam na kolejne!

 • Tak, ciekawe szkolenie ,poprowadzone z fajnym tempem i dużo informacji przystępnie podanej,w teorii i praktyce,dobra organizacja -działał 2 link w mailu- na bieżąco czytane były
  pytania od uczestników i komentowane przez prowadzących.Dziękuję!

 • Szkolenie ok. – jak najbardziej na temat nawet powiedziałbym trochę więcej niż na temat,dzięki za ciekawe wypowiedzi i polecamy się na przyszłość.

 • Ciekawe szkolenie – przyjemnie prowadzone – aktualne tematy poparte przykładami – nowe trendy – jestem bardzo zadowolony z udziału w tym szkoleni – szkoda że nie mogłem być od początku – Bardzo pozdrawiam i dziękuje za szkolenie

 • coś nie wyszło wam z linkami to szkolenia o perswazji. 3 razy się zapisałem i linka niet.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)