Dwa słowa, które przyniosą Ci finansowy sukces

Dwa słowa, które przyniosą Ci finansowy sukces

Brian Tracy w PolscePiękna sala konferencyjna, idealny dźwięk, dymy jak na koncercie gwiazdy rocka. Na środku sceny starszy, siwy człowiek bedący legendą …. Brian Tracy i wszystko powinno być jasne.

Daleki jestem od wyświęcania ludzi za życia, a jeszcze dalej uciekam od słowa guru, jednak muszę Ci o tym napisać. Podczas październikowej konferencji, nauczyłem się więcej niż przez kilka ostatnich lat. Jeżeli miałbym w paru zdaniach streścić wiedzę, którą przekazał mi Brian Tracy, to powiedziałbym Ci tylko tyle: Sekret powodzenia sprzedawcy kryje się pod dwoma słowami proś i dziękuj.

Jeżeli przyjrzysz się technikom perswazji, wczujesz się w ideę handlu odkryjesz, że możesz sprzedawać tyle ile chcesz używając prostego systemu proszę i dziękuję.

Jak możesz wprowadzić to dzisiaj do swojej sprzedaży?

Proś – poproś klientów o spotkanie, o numer telefonu do innych osób zainteresowanych Twoim produktem, proś swoich klientów w Allegro o przejrzenie Twoich nowych aukcji, poproś ich o kolejny zakup lub zapisanie się na Twoją listę mailingową itd.

Dziękuj – podziekuj za to że dokonali zakupu, wyślij im e-mail z podziekowaniem za transakcję, która miała miejsce miesiąc temu.

Oczywiście liczy się tutaj Twoja kreatywność, chcę jedynie żebyś przemyślał ile korzyści dadzą Ci te dwa słowa.

Proszę Cię o komentarz i dziękuję że odwiedziłeś ten blog.


Kolejne, ciekawe artykuły
4 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)