Allegro już odkryło co jest przyszłością handlu w internecie

Allegro już odkryło co jest przyszłością handlu w internecie

Przeczytasz ten artykuł w 3 min.

sklep-internetowyCzy wiesz, że amerykanie wydali miliony dolarów na paliwo? Przypuszczam, że pukasz się teraz w czoło myśląc ALE ODKRYCIE! Dobra, już tłumaczę. Nie chodzi o zwykłe paliwo, mówię tutaj o paliwie do traktorów w … wirtualnej grze farmerskiej na Facebooku.

Do czego zmierzam? Przyszłość w sprzedaży internetowej to właśnie sklepy na Facebooku. Możesz nie lubić tego serwisu, możesz myśleć, że to chwilowa moda, jednak nie zatrzymasz tego co się stało. Facebook to nakładka na Google, a może nawet pewien zamiennik.

Walki i tricki pozycjonerów spowodowały, że znalezienie czegokolwiek w Google oznacza przekopywanie się przez miliony zbędnych informacji. Często znalezienie czegokolwiek graniczy z cudem. Ja osobiście nie mam na to czasu. Coraz częściej dowiaduję się o różnych nowościach, ciekawych stronach właśnie z Facebooka, co za tym idzie nie szukam ich już w Google.

Wracając do tytułowego Allegro. Posłuchaj, na każdej aukcji znajdują się przyciski, które pozwalają jednym kliknięciem powiadomić Twoich znajomych na Facebooku o ciekawej aukcji. Oczywiście ważne jest, żeby nie nadużywać tego przycisku bo osoby wypoczywające od spamu, na tym portalu społecznościowym, zrobią Ci dużą antyreklamę. Jak zatem korzystnie połączyć Facebooka
i Allegro?

W jednym z moich kursów Marketing Wirusowy Na Allegro pokazuję jak wykorzystać funkcje społecznościowe Allegro w taki sposób, aby budowały one pozytywny wizerunek Twojego biznesu i przy okazji przyciągały nowych klientów. Co ciekawsze jest tam specjalne forum, gdzie uczestnicy kursu mogą wspierać się wzajemnie.

Jak działa zamknięte forum osób polecających Twoje aukcje na Facebooku?

Działa to na zasadzie:

  1. Podajesz link do swoich aukcji na specjalnym forum (dostęp wliczony w inwestycję w kurs).
  2. Uczestnicy kursu (sprzedawcy Allegro) promują Twoje aukcje wśród swoich znajomych na Facebooku.
  3. Ty robisz to samo z aukcjami innych uczestników
  4. Zyskujesz nowych klientów i budujesz wizerunek nowocześnie prowadzonego biznesu.

Obecnie na kursie zapisanych jest 20 osób. Wyobraź sobie, że Twoja aukcja pojawi się na profilu Facebook u 20 osób. Jeżeli te osoby mają po 200 – 300 znajomych (jest to pesymistyczna wartość), możesz w szybki sposób zainteresować duża grupę osób Twoją działalnością na Allegro.

Zapisy na kurs jeszcze trwają. Tutaj możesz dołączyć i uzyskać szybki efekt na Facebooku >>


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak kupić produkty do sprzedaży na Allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 4 min.Jeżeli masz pomysł na allegro-biznes...

Zamknij