Jak zdobyć wartościowych fanów na Facebooku

Jak zdobyć wartościowych fanów na Facebooku

logo-facebookJest to temat tak gorący, że pewnego dnia postanowiłem wykorzystać tę gorącą potrzebę wielu marketerów. Co prawda fanów można kupić na Allegro. Jest to dobry pomysł, jeżeli zależy Ci w głównej mierze na wizerunku Twojego biznesu. Jest jasne, że duża liczba fanów sugeruje, że strona, blog czy sklep internetowy cieszy się ogromną popularnością.

Co jednak gdy chcemy zdobyć “wartościowych” fanów?

Przepraszam, że dzielę fanów na wartościowych i bezwartościowych. Już tłumaczę o co mi chodzi.

Wartościowy fan to osoba, która:

  1. Czyta nasze wpisy na Fanpejdżu;
  2. komentuje te wpisy;
  3. wchodzi na nasze linki;
  4. kupuje w internecie.

Pomyślałem, że jedynym sposobem na to, aby takich fanów zdobyć może być zamknięte, płatne i moderowane forum wymiany fanów na na Facebooku.Zobacz darmowe VIDEO pokazujące jak działa Facebook Fans Generator >>

Dlaczego płatne?

Oczywiście pierwszy powód jest taki, że aby stworzyć to forum musiałem zaangażować swój czas. Po drugie, jeżeli ktoś zapłacił za to forum masz pewność, że jeżeli pozyskasz tę osobę jako fana – jest to osoba kupująca w internecie. W innym przypadku nie byłoby jej na tym forum. Dodatkową korzyść, która dostrzegłem to zawiązywanie się różnych znajomości biznesowych.

Dlaczego moderowane?

Po prostu, żeby forum spełniało swoją rolę warto motywować społeczność do “lubienia” i proszenia o “lubienie”

Obecnie jest już 52 osoby, jest to wynik z 24 godzin. Myślę, że zdobycie 52 wartościowych fanów przy inwestycji 6 złotych jest bardzo korzystne.

Jeżeli potrzebujesz wartościowych fanów tutaj znajdziesz dostęp >>


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)