Dlaczego albo masz wymówki albo rezultaty?

Dlaczego albo masz wymówki albo rezultaty?

Mirosław Skwarek

1️⃣ Gdy szukasz wymówek, masz czyste sumienie i czyste konto w banku, gdy szukasz odpowiedzialności za efekty, czujesz ból, ale masz pełne konto.

2️⃣ Ilość podjętych prób, ilość powtórzeń to ma kolosalne znaczenie. Nie stajesz się świetnym pisarzem, pisząc 2 godziny raz na miesiąc. Wszystko wymaga ponadprzeciętnego wkładu czasu. To czas drąży skały, to konsekwencja robi różnicę.

3️⃣ Jak myślisz, dlaczego ciągle słyszysz o tym, czego masz nie robić? Dlaczego ciągle słyszysz śmiech z twojego dążenia do sukcesu? Dlatego, że ci, którzy nie mogą cię dogonić, mogą jedynie cię wyzywać i wyśmiewać.

4️⃣ Jeśli wkurzają cię moje wyniki, to tak naprawdę jesteś wściekły na siebie. Zrezygnuj z marzenia o takich efektach jak moje, a przestanę cię wkurzać.

Dlaczego ludzie są tak słabi?

5️⃣ Ludzie są teraz tak słabi, że mogą być skoncentrowani tylko przez kilka dni. Robią wtedy tyle szumu wokół siebie, jakby wiedzieli, że ich zryw długo się nie powtórzy.

Nie osiągasz szczytów zrywami, osiągasz szczyty 10-letnią pracą, która polega na codziennym wykonywaniu tych samych czynności. Codzienne czynności nie uznają urlopów, przerw i weekendów.

6️⃣ Jeżeli nie potrafisz skoncentrować się na pracy, to tak naprawdę nie chcesz tego, co ma dać ci ta praca. Efekty to wyniki działań i silnej psychiki, która wytrzyma zwątpienie.

7️⃣ Wolisz 100 000 zł w godzinę i dużo hejtu, czy 30 zł za godzinę i brak hejtu? Wiem, że chcesz 100 000 w godzinę bez hejtu, ale jest to nieosiągalne.

Hejt to cena, którą zapłacisz za zawiść ludzi, którzy nie mogą ci dorównać.


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)