5 sposobów na zdobycie wartościowych fanów na Facebooku

5 sposobów na zdobycie wartościowych fanów na Facebooku

Przeczytasz ten artykuł w 4 min.

Na tym blogu pomagam zwiększać sprzedaż nie tylko pojedynczym sprzedawcom, ale także małym i średnim biznesom, dlatego też kwestia mediów społecznościowych nie może być przeze mnie pomijana. Poważnym problemem osób, które chcą zwiększać zyski swojej firmy za pomocą Facebooka jest kwestia związana ze zdobyciem wartościowych fanów.

Wartościowych, czyli takich którzy zaczną od nas kupować. Jest co prawda dużo serwisów, które oferują wymianę fanów, ale nie gwarantują one, że tak zdobyte osoby są zainteresowane naszymi produktami. Jednym za takich serwisów jest LikePlus.eu

Poznaj 5 sposobów na zdobycie wartościowych fanów

SPOSÓB # 1 Reklama fanpejdża na facebooku

Gdy założysz konto reklamowe na wspomnianym serwisie, pierwszą zaproponowaną formą reklamy będzie promowanie naszej strony na Facebooku. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że Twój fanpejdż będzie wyświetlał się konkretnej grupie docelowej, którą ustawisz przygotowując reklamę.

Ta grupa oczywiście musi reprezentować Twoich potencjalnych klientów. Przy dużej ilości wyświetleń szybko zdobędziesz rzeszę zainteresowanych użytkowników facebooka.


Podaj imię:

Podaj swój email:

Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.Kolejne, ciekawe artykuły
7 komentarzy
 • Najważniejsza jest interakcja. W moim przypadku najwięcej lajków wpada mi bezpośrednio ze strony firmowej i sa one najbardziej stargetowane.

 • Mam wrażenie, że w Polsce potencjał FB dalej nie jest doceniany, tak jak być powinien. Ciekawy artykuł, fajna ta myśl o drobnych nagrodach typu próbki perfum.
  Jubilerski ostatnio opublikował..Kamienie szlachetne, a wśród nich bursztyn?My Profile

 • Darku widziałem Twoje konkursy na rozwiązywaniu testów. Świetnie się to sprawdza i ma duży potencjał wirusowy. Taki właśnie jest Facebook. W pewnych branżach pewne rozwiązania nie przynoszą efektów w innych działają świetnie.
  Mirosław Skwarek ostatnio opublikował..Szablon na Allegro jaki wybrać?My Profile

 • Wiedza przekazywana przez Mirka jest bardzo wartościowa. Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem jego szkolenia Facebook Marketing 2.0. Wiele elementów przekazanych w tym kursie zadziałało na moim fanpejdżu zwiększając ruch na stronie oraz liczbę fanów. Moim zdaniem komentowanie na innych fanpejdżach o podobnej tematyce zdecydowanie poprawia, zwiększa ruch na naszym. Co do serwisów typu likeplus i tym podobne to fani zdobyci w ten sposób są raczej mało przydatni (wartościowi), użytkownicy tych serwisów klikają aby zdobyć punkty do promocji swoich stron. Z reguły są to konta martwe i używane tylko do zdobywania punktów. Zastosowanie tych kilku porad na pewno przyniesie większe korzyści. Fani którzy są zainteresowani tematyką naszego fanpejdża będą bardziej aktywni, będą komentować nasze posty a tym samym podnosić EgdeRank naszej strony co zwiększy jej popularność. Jeśli dodamy do tego jakąś wartościowa wiedzę (u mnie rewelacyjnie sprawdza się rozwiązywanie testów), możliwość wykazania się fanów, ciekawe konkursy i nagrody to sukces murowany.
  Dariusz Dahm ostatnio opublikował..Prawo o ruchu drogowym – akt prawnyMy Profile

 • Kolejny sposób. Po zapisie osoby na liście adresowej można odesłać osobę na swoją stronę z podziękowaniem za zapis dodając krótką informację: Żeby otrzymywać informacje o najnowszych moich pomysłach kliknij Lubię to. (25% subskrybentów klika w ten sposób).

 • Wyszedł Ci Mirku bardzo ciekawy wpis, który z chęcią przeczytałem po Twoim mailu, i z którego dowiedziałem się jeszcze więcej.

  Korzystając z okazji zapytam – czy masz dla mnie jeszcze jakąś radę jeśli chcę zdobyć wartościowych fanów ale nie po to, by im coś “sprzedać” bo nie prowadzę sprzedaży przez internet, tylko żeby po prostu polubili mojego bloga, czytali go, wracali na niego co jakiś czas i przy okazji kliknęli w reklamę Google AdSense, bo to jest to – na czym chcę zarobić?
  Karol ostatnio opublikował..Jak usunąć pryszcze w 3 godziny? Z Avon Clearskin!My Profile

 • Ciekawe porady 🙂 Jedną lub dwie z pewnością wykorzystam u siebie. Ostatnio testowałem reklamę u siebie na jednym Fan Page i mam wrażenie, że lepiej działa, jak ją targetujemy do znajomych osób lubiących już stronę.
  Piotr Skrzypczak ostatnio opublikował..Jak wyłączyć komentarze WordPress na bloguMy Profile

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

CommentLuv badge

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dropshipping nie mam na towar, jak zacząć biznes?

Przeczytasz ten artykuł w 3 min.Po ostatniej rozmowie  z klientem dostrzegłem...

Zamknij