Dlaczego jedni zarabiają milion miesięcznie a inni 3000 zł?

Dlaczego jedni zarabiają milion miesięcznie a inni 3000 zł?

Mirosław Skwarek

Dlaczego jedni robią 200 milionów, inni miliard, a inni 5 000 ZŁ? Wszystko opiera się na decyzji, że chcesz osiągnąć coś dużego. Jest to nawyk myślenia dużymi kategoriami. Dzięki ogromnym celom masz ogromne osiągnięcia.

Znaczenie trudnych decyzji

Progres twojej firmy zatrzymuje się na trudnych decyzjach, których nie jesteś w stanie podjąć, np. pokazywanie twarzy czy zwolnienie córki szwagra. Zatrzymuje Cię przeważnie jedna decyzja, która jest trudna.

Czy po to zarabiasz, żeby przestać pracować?

Zarabianie pieniędzy nie jest po to, żebyś przestał pracować, nie budujesz kariery po to, żeby Cię zniszczyła. Ludzie pytają – tyle zarobiłeś to dlaczego nadal robisz webinary. No właśnie dlatego zarabiam bo utrzymuję dyscyplinę a gdy masz dyscyplinę nie potrzebujesz motywacji.

Żeby zrobić cokolwiek, potrzebujesz motywacji, ale jeżeli masz plan B i nie musisz tego robić, to zapomnij o efektach. Działanie, które możesz przesuwać bez konsekwencji, nie dojdzie do skutku.

Poszukaj swojej przewagi.

Musisz wiedzieć, co jest twoją przewagą. Co możesz robić i nie czujesz, że mija czas, a potem zadaj sobie pytanie, jak zarobić na tym milion, np. w rok.

Musisz zadać sobie proste pytanie: komu najszybciej i najłatwiej sprzedasz swoje produkty. Często ten najlepszy klient to nie będzie ktoś, kogo myślałeś, że przyciągniesz.

Ludzie nie lubią nie wiedzieć, dlatego odpowiadając na pytania tych ludzi, zyskujesz klientów.


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)