7 najpotężniejszych technik negocjacyjnych

7 najpotężniejszych technik negocjacyjnych

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

negocjacje-kursCała historia miała miejsce gdy kupowałem nowego laptopa. Mój stary, wysłużony fujitsu siemens był piekielnie sprawną maszyną, jednak nie dawał już rady z wieloma zadaniami. Gdy wszedłem do pierwszego, lepszego sklepu zastanawiałem się czy mój stary negocjacyjny trick znowu zadziała.

Jest on bardzo prosty i opiera się na postawieniu sprzedającego pod murem. Polega to na tym, że pokazujesz np. w serwisie Allegro cenę o 400 złotych niższą i przy okazji stosujesz jeden psychologiczny trick (zdradzam ten sekret w tym kursie). Okazało się, że kolejny raz ta metoda zadziałała. Gdy wróciłem do domu zastanowiło mnie to, że znam dziesiątki technik negocjacyjnych, jednak najczęściej stosuję około 7 najskuteczniejszych. Pomyślałem, że nagram kurs. Jednak nie chciało mi się tego dnia robić prezentacji i dlatego zrobiłem coś unikalnego.

Włączyłem nagrywanie i opowiedziałem jak ja stosuję te 7 najpotężniejszych technik negocjacyjnych. Potem oczyściłem nagrania, zapakowałem, zrobiłem opis i wypuściłem w świat. Oto efekt mojej pracy >>

Dzięki temu, że kurs powstał szybko postanowiłem udostępniać go w minimalnej cenie.

Ludzie potrzebują prostych instrukcji

Piszę Ci o tym, żeby przekonać Cię jak obecnie potrzebna jest krótka i konkretnie przedstawiona wiedza. Są problemy, które chcemy rozwiązywać bardzo szybko. Często w moim życiu używałem metod perswazji, które są naprawdę zaawansowane. Kilka razy udało mi się pomóc innym zmienić swój sposób myślenia korzystając z zaawansowanych struktur hipnotycznych. Doszedłem jednak do wniosku, że nie musisz wytaczać działa, żeby strzelać do wróbli. (swoją drogą, w ogóle nie można strzelać do wróbli)

PS. Tutaj możesz poznać te 7 najpotężniejszych technik negocjacyjnych >>


Kolejne, ciekawe artykuły
2 komentarze
  • Najważniejsze, że je stosujesz. Ten kurs ma właśnie za zadanie zmotywować do prostego działania, ale nastawionego na skuteczność.

  • Ogólnie informację przekazane przez Pana są bardzo cenne, jednak w moim wypadku za wiele mi to nowego nie odkryło, gdyż prawie wszystkie informację przekazane przez Pana były już dla mnie wiadome, i wcale nie nie musiałem przeglądać setki książek, by zyskać tę informację. Co do stosowania tych metod to je stosuje z większym lub mniejszym powodzeniem. Mam ukończony kurs pedagogiczno psychologiczny na którym trochę miałem do czynienia z psychologią i behawioryzmem. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
KURSY ZA 1 ZŁ

Przeczytasz ten artykuł w 1 min.Jeżeli chcesz dołączyć do Akademii...

Zamknij