Jak przekonać innych do MLM?

Jak przekonać innych do MLM?

pasja-sprzedazyStoisz przed lustrem. Sprawdzasz czy wyglądasz właściwie, raptem zauważasz, że na policzku pojawiła się krosta. Afera. Za chwilę masz kilka spotkań z klientami a tutaj taki beznadziejny przypadek. Masz ochotę wszystko odwołać, jednak idziesz na spotkanie. Niestety czujesz się tak jakby miał zawalić się świat.Twoja twarz przypomina latarnie morską. Dzisiaj chcę powiedzieć Ci wprost – odpuść sobie. Nie chodzi o to, żebyś całkowicie lekceważył lub lekceważyła zasady zachowania czy stosownego ubioru.Chcę jednak podpowiedzieć Ci, że czytając zbyt wiele książek o mowie ciała, psychologii wyglądu i ubioru czy regułach zachowania nie możesz zatracić SIEBIE.

Dlaczego tylko niektórzy sprzedawcy nie są zmęczeni nawet po 12 godzinach pracy?

Jeżeli bywasz zmęczony lub zmęczona po całym dniu sprzedawania to być może zbytnio się napinasz. Czy przypominasz sobie czynność związaną z Twoim hobby? Jeżeli lubisz grać na jakimś instrumencie wiesz doskonale, że można grać 2 godziny bez przerwy i nie czuć uciekającego czasu.Osobiście zdarza się prowadzić szkolenia podczas których mówię nawet dwie i pół godziny non stop. Największą radość i satysfakcję sprawia mi gdy uczestnicy mówią, że nie wiedzieli kiedy minął ten czas. Nie piszę tego, żeby się chwalić, ale żeby jeszcze raz udowodnić Ci, że bez pasji sprzedawanie to męczarnia.

Jak bardzo uwielbiasz poznawać nowych ludzi?

Jeżeli nie lubisz swojego zawodu sprzedawcy, to potraktuj to jako zabawę, przygodę, podróż po nowych znajomościach. Jeżeli działasz w MLM nie wmawiaj sobie, że pracujesz nad listą kontaktów. Czy nie podkręci Cię świadomość, że idziesz spotkać się z nowymi ludźmi, którzy mają swój świat, marzenia i ciekawe doświadczenia. Spotkasz się z nimi i opowiesz o tym, co Cię kręci i jak masz zamiar zarabiać pieniądze.Nie warto mówić chcę Ci zaproponować sprzedawanie produktu xyz. Opowiedz o swojej pasji i zostaw furtkę. Przedstaw to w tak ognisty i podniecający sposób, żeby Twój rozmówca zapytał Cię – słuchaj, czy ja mogę też na tym zarabiać?Jeżeli miałbym podać trzy miażdżące słowa w sprzedaży byłyby to pasja, entuzjazm i nieograniczona radość. Napisz w komentarzu czy entuzjazm pomaga Ci w sprzedaży.

Zapisz się i pobierz DARMOWY biuletyn >>


Kolejne, ciekawe artykuły
4 komentarze
 • Zapewne uznane zostanie to za ignorancję, ale przecież MLM to obszar marketingu, forma działań marketongowych. A sprzedaż sama w sobie marketingiem nie jest. Entuzjazm to postawa, a więc indywidualna cecha danej osoby, w tym przypadku SPRZEDAWCY. Jak więc postawa ma się do MLM rozumianego jako forma sprzedaży?
  Rozumiem, że chodzi o to, iż kluczem sukcesu osób działających w marketingu sieciowym jest świadomość wykorzystywania w swych działaniach postawy entuzjastycznej, która winna “wychodzić” od motywacji właściwej dla wyznczonego sobie celu.

 • Witaj,
  entuzjazm w moim przypadku jest niezbędny do sukcesu w rozmowie handlowej. Szkoda tylko, że tracę go po pierwszej odmowie i nie udanym spotkaniu. A takich podczas dnia nie jest mało niestety. Może to wynika z mojego krótkiego doświadczenia. W każdym bądź razie walczę z tym czytając książki oraz odwiedzając perswazję w sprzedaży:)
  Pozdrawiam.

 • Entuzjazm pomaga mi w sprzedaży, chociaż czasem ciężko go z siebie wykrzesać 😉 Jednak mam trudności z namówieniem kogoś na MLM. Może jeszcze za bardzo się spinam albo zbyt mocno próbuję przekonać?

 • Witam
  Entuzjazm bardzo pomogą w sprzedaży:) czasami jak nie czuje entuzjazmu to czuje jakby wszystko co powiedzialem bylo.. było porostu kiepskie.Jednak gdy czuje entuzjazm w sobie przeważnie zaczyna sie przy sprzedaniu w dniu pierwszego produktu to nagle wszystko staje się strasznie rozświetlone i możliwe do zrobienia. Wtedy pisanie oferty lub rozmowa z klientem jest banalnie prosta. Wygląda wtedy to tak jakby podświadomość kierowała mną w najlepszy sposób 🙂

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)