Facebook i Twitter na Allegro

Facebook i Twitter na Allegro

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

Ostatnio Allegro zareagowało na to, co dzieje się w internecie. Google, które przez ostatnie lata dominowało musiało delikatnie ustąpić miejsca społecznościowej stronie internetu czyli dominacji Facebooka. Tendencję zauważyło Allegro, które przy okazji przyprawiło o zawrót głowy wielu sprzedawców – przeniesienie przycisku “dodaj do obserwowanych”.Jak znaleźć przycisk Facebooka i Twittera i jak go wykorzystać?Nowy przycisk, który pozwala na wypromowanie naszej aukcji na Allegro znajduje się w prawym górnym rogu. Mamy tam 3 możliwości:

1. Polecić znajomym aukcję poprzez email – oglądasz torby na laptopy i wiesz, że Miecio (twój kolega z biura) urwał ostatnio pasek w swojej torbie. Natychmiastowo wysyłasz email i informujesz go o zdobyczy.

2. Możesz kliknąć Lubię to! i wtedy informacja pojawi się na Twoim prywatnym koncie na Facebooku. Inne osoby zobaczą co Cię interesuje i przy okazji może także kupią taki produkt.

3. Poleć na Twitterze – analogicznie jak na Facebooku polecasz także na Twitterze.Najważniejsza informacja – dla kogo są te funkcje?Warto jednoznacznie zrozumieć, że nowe funkcje na Allegro nie są dla sprzedających tylko dla kupujących.
Chyba, że wykorzystasz strategie, które pokażę Ci w nowym kursie Jak wykorzystać narzędzia społecznościowe na Allegro.

A to kurs na którym dowiesz się jak założyć konto na Facebooku i Twitterze i zautomatyzować swój marketing >>


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zorganizować sprzedaż na Allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 3 min.Jeżeli sprzedajesz na Allegro to...

Zamknij