Czy opłaca się kupować listy mailingowe na Allegro?

Czy opłaca się kupować listy mailingowe na Allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

lista mailingowaGdy szukasz szybkiego sposobu na zbudowanie listy potencjalnych klientów możesz się rozczarować. Część osób znajdując na Allegro ofertę mailingu czy co gorsza kupienia listy mailingowej ma nadzieję, że dzięki takim kontaktom szybko się wzbogaci.

Niestety, gdy kupisz tani mailing (możliwość wysłania mailingu do bazy właściciela) okaże się, że prawdopodobnie nie spełni on raczej Twoich oczekiwań. Pomyśl w ten sposób: osoba zostawiająca swój email np. na forum dotyczącym motoryzacji lub najnowszych nowości filmowych nie podskoczy do góry z radości gdy otrzyma email od nieznanej osoby która stara się sprzedać coś co zupełnie nie jest jej potrzebne.


Podaj imię:

Podaj swój email:

Zapisując się zgadzasz się z polityką prywatności.Kolejne, ciekawe artykuły
6 komentarzy
 • Generalnie nie ma możliwości sprzedawania baz danych klientów indywidualnych. Od razu wiadomo, że taka oferta dotyczy nielegalnej bazy i może przynoeść więcej szkód niż porzytku.

  Polecam zapoznać się ze stroną https://freshmail.pl/czy-moge-kupic-liste-mailingowa/ nim wydamy choć złotówkę na zakup bazy mailingowej!

 • Witam!
  Dziękuję bardzo za wyjaśnienie. Właśnie zetknęłam się z propozycją zakupu listy na allegro i szczerze mówiąc miałam sporo wątpliwości, czy dobrze zrobię. Dzięki wyjaśnieniom w artykule i przeczytanym komentarzom nie zmarnowałam swoich pieniędzy na bezsensowny zakup. Jeszcze raz dziękuję. Lucyna

 • Całkowicie się zgadzam, że kupowanie listy mailingowej niewiele wnosi do naszego biznesu i są to zazwyczaj wyrzucone pieniądze.
  Płatna reklama na Facebooku wydaje się dobrym rozwiązaniem ale najlepiej budować listę poprzez zapis na własnym blogu. To są najlepsi potencjali klienci.
  Pozdrawiam,
  Jacek Pastuszko
  Jacek Pastuszko ostatnio opublikował..Dlaczego warto komentować na blogachMy Profile

 • Działam w necie już ponad 5 lat, i powiem Wam, że kilka tysięcy złotych jakie w sumie wydałem na wysyłanie mailingów na listy z allegro, przyniosło w sumie może 300 zł…. U mnie działa reklama w google i na stronach poświęconych konkretnemu tematowi.

  Pozdrawiam
  damian żukiewicz
  Damian Żukiewicz ostatnio opublikował..Berlin Love PardeMy Profile

 • Dziękuję Mariuszu za opinię. Pierwszy Twój przykład pokazuje, że można przetestować tę opcję. Myślę jednak, że bardziej opłaca się kontakt z partnerem i wymiana (wysłanie na siebie) mailingów.
  Mirosław Skwarek ostatnio opublikował..Jak się zorganizować i zrobić więcej każdego dnia?My Profile

 • Dwa lata temu zakupiłem mailingi na allegro za kwotę około 100zł w efekcie czego zbudowała się lista (pod pewien produkt partnerski) 2400 osób. Półtora roku temu próbowałem powtórzyć ten manewr (nawet wydałem 300zł) – zapisało się jedynie 50 osób.

  Podobnie jak autor artykułu odradzam wszystkim, te listy są po prostu wyeksploatowane!
  Mariusz ostatnio opublikował..Piosenki religijneMy Profile

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

CommentLuv badge

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak szybko sprzedać?

Przeczytasz ten artykuł w 3 min.Jest to jedno z najważniejszych...

Zamknij