Ruszyła przedsprzedaż kursu Facebook Marketing 20

Ruszyła przedsprzedaż kursu Facebook Marketing 20

Właśnie przed chwilą wystartował projekt pt. Facebook Marketing 2.0. Będzie to ponad 10 modułów i ponad 8 godzin konkretnej wiedzy dotyczącej prowadzenia marketingu na Facebooku. Przed premierą ujawniłem 2 filmy, które łącznie trwają ponad godzinę. Otrzymałem wiele pozytywnych komentarzy i dowodów na to, że strategie o których mówię działają.

W ramach kursu przewidziane są także webinary oraz specjalny eksperyment polegający na tym, że wspólnie (poprzez webinar) będziemy wykonywać pewne działania (komentowanie wpisów, pozyskiwanie fanów). Następnie omówimy osiągnięte efekty. Jestem przekonany, że część osób potrzebuje takiej motywacji i przypilnowania przez np. 2 bite godziny. Więcej szczegółów odnośnie Facebook marketing 2.0 znajdziesz TUTAJ >>


Kolejne, ciekawe artykuły
2 komentarze
  • Super, bardzo się cieszę. Jak widzisz social media to coraz częściej źródło wartościowego ruchu dla wielu biznesów. Życzę kolejnych sukcesów.

  • Mirku dzięki za ten kurs, do tej pory nie wykorzystywałem facebooka w biznesie. Po kursie mam 3 fanpage,a przede wszystkim ruch na nich. Wykorzystałem twoje sugestie z kursu.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)