Dlaczego nie jesteś szczęśliwy?

Dlaczego nie jesteś szczęśliwy?

Mirosław Skwarek

Podsumowanie i wnioski #407

Większość osób w internecie nie osiągnie milionowego dochodu, bo nie mają powodów, żeby to osiągnąć. Udawanie ambicji to nie ambicja. Modne jest być ambitnym, ale jeżeli nie wiesz, po co chcesz stać się milionerem, nigdy nim nie zostaniesz.

Czy musisz tworzyć treści codziennie?

Czy musisz tworzyć treści codziennie? Nie, nie musisz, możesz sobie odpuszczać, ale jeżeli dziś nic nie nagrasz i nie napiszesz, to nikt się nie zapyta, dlaczego tego nie zrobiłeś, tylko pójdą do konkurencji.

Szczęście a mózg

Ludzie stale dążą do szczęścia, ale mózg im wszystko psuje, wymyślając czarne myśli i zadając im ból. Dlaczego tak jest? Z jednej przyczyny – mózg nie został stworzony do dawania Ci szczęścia, tylko do zapewnienia Ci przetrwania, które pozwoli Ci przekazać DNA.

Czego nauczyło mnie pilnowanie uczniów na maturze?

Wejdź do szamba, żeby przypomnieć sobie, jakie masz piękne życie. Pamiętam, że gdy pracowałem w szkole, jednym z zadań było pilnowanie uczniów na maturze. Prawdziwa tortura – przez 2-3 godziny miałem nakaz nic nierobienia.

Wtedy na kartce papieru szkicowałem lejki sprzedażowe i uświadamiałem sobie, jaki mam potencjał i jak mistrzowsko marnuję swoje życie, „cieciując” na maturze.

To dodawało mi power i motywacji. Więc jeżeli masz za dobrze i nie masz motywacji, to może pójdź na tydzień do pracy na budowie, żeby przypomnieć sobie, jakie masz piękne życie, pracując przez internet.

Milion leży u twoich stóp, ale potrzebuje ofiary z bólu, potu i łez. Milion nie dopuści Cię do siebie bez tej ofiary, jak bardzo byś nie był na niego wściekły.


Kolejne, ciekawe artykuły

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)