Jak kupić produkty do sprzedaży na Allegro?

Jak kupić produkty do sprzedaży na Allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 4 min.

palety-allegroJeżeli masz pomysł na allegro-biznes to prędzej czy później staniesz przed pytaniem:

Jak zdobyć tanio wartościowy produkt do sprzedaży na Allegro?

Podam Ci dzisiaj kilka pomysłów na to, aby nie tylko zdobyć dobry produkt, ale jeszcze zarobić na nim przyzwoite pieniądze.

 1. Sprawdź co Cię interesuje. Nie ma nic gorszego niż sprzedawca bez pasji. Prędzej czy później znudzi Cię sprzedaż, które nie wywołuje u Ciebie żadnych emocji. Często osoby rozpoczynające sprzedaż na Allegro pytają mnie Co mogę sprzedawać? Odpowiadam – wszystko, tylko zastanów co sprawi Ci przyjemność. Pamiętam historię młodego chłopaka z Polski, który sprzedawał kostki do gry na eBayu.Ten biznes to był duży sukces, mimo, że 98% osób pukała się w czoło mówiąc Kto to kupi? Udało się, gdyż znalazł niszę i sprzedawał to, co było jego pasją. Jeżeli interesują Cię samochody, to nie staraj się na siłę sprzedawać żarcia dla kotów, bo akurat jest na to popyt.

 2. Znajdź lokalnego producenta. Jeżeli mieszkasz w małym mieście to nie płacz. Być może wygrałeś los na loterii. Gdy już wiesz co może być w kręgu Twoich zainteresowań zadaj sobie pytanie czy w promieniu 30 kilometrów coś takiego produkują? Albo odwrotnie: zadaj sobie inne pytanie Co produkują w promieniu 30 kilometrów i czy sprzedawanie tego produktu spowoduję, że będę szczęśliwszy? Jeżeli w Twoim mieście jest tylko fabryka trumien możesz przejść do punktu 3.

 3. Nie inwestuj w “TOWAR” tylko pomóż innym pozbyć się kłopotu. Wyobrażam sobie teraz młodą osobę, która ściągnęła z “chomika” kilka książek o przedsiębiorczości i zarabianiu w internecie. Osoba ta nie śpi już od kilku dni myśląc: wszystko dobrze tylko skąd wezmę 20 tysięcy na towar?Uspokoję Cię, nie musisz ryzykować. Jeżeli umiesz wystawić aukcje na Allegro to zamieść ogłoszenie w miejscu gdzie przeczytają je mieszkańcy Twojego miasta. Zaproponuj, że poprowadzisz sklep na Allegro. Możesz też napisać, że możesz wyprzedać na Allegro to, co zalega przedsiębiorcom na magazynach.Zdobądź za darmo wiedzę nt. sprzedaży na Allegro >>

  Jedna z moich znajomych zamieściła kiedyś kilka ogłoszeń o treści: poprowadzę sklep na Allegro.Po kilku dniach większość tych ogłoszeń zostało usuniętych przez administratorów. Gdzieś jednak pozostały adresy email i numer telefonu Jest to dziwne do wytłumaczenia, ale do dzisiejszego dnia dzwonią do niej osoby z propozycjami.

 4. Ty możesz potraktować ten zabieg (pracy u kogoś, lub dla kogoś) jako praktykę, zbieranie doświadczeń oraz zdobywanie kapitału na zakup pierwszego TIR-a produktów, które zarobią na Twoją przyszłość.
 5. Zentrada. Nie ma prostszego sposobu na zdobycie adresów SZOKUJĄCYCH dostawców jak ten właśnie portal. Dlaczego szokujących? Gdy raz wejdziesz na ten serwis, każdy zakup detaliczny będzie dla Ciebie męczarnią. Dowiesz się ile tak naprawdę kosztuje to wszystko w hurtowniach. Nie mówię już o tym, za ile sprzedają zachodni hurtownicy np. sprzęt RTV AGD. Jest jednak kilka informacji, które musisz wiedzieć już teraz. Nie działaj emocjonalnie. Paleta produktów po 2 euro może okazać się po prostu kupą złomu, która narobi Ci więcej problemów niż okazji do wzbogacenia się. Zawsze oglądaj o porównuj kilka ofert. Dodatkowo zentrada jest płatna, jednak potraktuj to jako inwestycję.
 6. Kupuj na eBay-u. Tak naprawdę eBay to także potężny rynek ofert handlowych. Jeżeli nie znasz języka, to poproś kogoś, kto za kilka złotych pomoże Ci na starcie. Może to być student filologii angielskiej. Ważne jest to, że jeżeli już pomyślisz poważnie o sprzedawaniu produktów, które kupisz okazyjnie na eBayu musisz koniecznie współpracować z księgową, która wie jak rozliczyć wszystkie kwestie podatkowe. Jak znaleźć ofertę hurtową na eBay? Użyj tych słów:WHOLESALE-LOT, pallets, wholesale.PS. Jeżeli interesuje Cię kupowanie bezpośrednio z Chin, bez płacenia pośrednikom, tutaj dowiesz się jak to zrobić >>

Jeżeli w jakiś sposób Ci pomogłem komentarz będzie dla mnie największym wyrazem wdzięczności.


Kolejne, ciekawe artykuły
7 komentarzy
 • Dobry artykuł

 • Bez lania wody, do brzegu i parę fajnych pomysłów. Dzięki!

 • Super przydatny artykul.

 • Pomogłeś

 • bardzo przydatny artykul

 • Każda rada cena, jeżeli zostanie wykorzystana w biznesie. Duży może więcej jak mawiała kiedyś reklama TV, ale każdy był był przecież mały. Proponuje rozwijać interesy w branżach spożywczych i transportowych.

 • Jestem początkującym przedsiębiorcą,podobno od zawsze miałam smykałkę do interesów. Uważam że ten blog jest kapitalny.Myślę ze będzie moim przewodnikiem w biznesie. Bardzo dobre spostrzeżenia że nie ma recepty na sukces, trzeba wierzyć, dążyć, podnosić standardy, być konkurencyjnym. suuuuuper

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy warto wystawiać od złotówki na Allegro?

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.Nie ma jednej i właściwej...

Zamknij