Jak dodać link do relacji na Instagramie

Jak dodać link do relacji na Instagramie

Jak dodać link do relacji na Instagramie

Jeżeli posiadasz konto na Instagramie i aktywnie promujesz się w relacjach to zapewne z zazdrością spoglądasz na konta, które dodają linki w relacjach.

Do października 2021 roku, żeby dodać link do relacji na Instagramie trzeba było mieć ponad 10 000 obserwujących. Na szczęście od listopada 2021 roku linki w storiesach może dodawać każde instagramowe konto.

Jak dodać link do relacji?

Żeby dodać link do relacji na Instagramie musisz wejść w relację, dodać zdjęcie lub nagrać filmik i kliknąć ikonkę naklejek. Tak, to właśnie w naklejkach skryła się funkcja dodawania linków w relacjach.

o relacji na Instagramie instrukcja

Robię tak jak mówisz, ale nie mam opcji linków w relacjach

Oto kilka powodów przez które nie możesz dodać linków w relacjach.

1.  Być może nie masz zaktualizowanego Instagrama. Wejdź w miejsce, z którego pobierasz aplikacje na swój telefon i kliknij aktualizuj.

2. Być może nie masz tej funkcji, bo nie jesteś zalogowany na konto biznesowe na Instagramie. Konto biznesowe włącza się w ustawieniach Instagrama.

O czym warto pamiętać dodając link w relacjach na Instagramie

1. Pamiętaj o wezwaniu do akcji. Nad przyciskiem link warto dodać tekst na zasadzie Przejdź do strony i wykorzystaj kod rabatowy

2. Przekonując kogoś do wejścia na stronę z linka w relacjach podaj korzyść wynikającą z przejścia na stronę. Np. przeczytaj artykuł z 20 poradami nt. instagrama.

3. Wykorzystaj GIF-y ze strzałką. Kliknij w naklejkę GIF i wpisz w wyszukiwarce frazę Arrow.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wykorzystuje naklejki z linkiem i w jaki sposób sprzedaję na Instagramie dołącz do mnie i obserwuj na Instagramie.


Kolejne, ciekawe artykuły
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)