Allegro wprowadzi system do wysyłania emaili

Allegro wprowadzi system do wysyłania emaili

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

Zanim podzielę się z Tobą jedną z najważniejszych informacji dotyczących serwisu Allegro opiszę Ci krótko sposób w jaki kupuję Yerba Mate w tym serwisie. Najważniejszym, zauważonym przeze mnie problem podczas kupowania na Allegro jest brak lojalności (nawet mojej) wobec sprzedawców.

Okazało się, że uzupełniając zapasy Yerba Mate nigdy nie kupiłem u tego samego sprzedawcy. Nie interesowała mnie marka, nazwa sprzedawcy, tylko np. 5 paczek cytrynowej Yerba Mate w dobrej cenie. Dlaczego tak się stało? Bo z żadnym ze sprzedawców nie nawiązałem relacji, a raczej odwrotnie, to oni nie nawiązali tej relacji ze mną.

Dlaczego nie budujesz relacji z klientem?

Żadnego emaila, żadnego przypomnienia, że mogę potrzebować innego gatunku herbaty. Być może największy problem tkwi w braku systemu do email marketingu na Alllegro. I tutaj jest ta ekscytująca informacja. Jak dowiedziałem się dzięki Mensis.pl taki system powstaje już w Allegro. Jestem niesamowicie podekscytowany, gdyż Allegro wprowadzi najsilniejsze narzędzie marketingowe jakie znam (poza webinarami, których wyniki i tak zależą od email marketingu).

Jak prowadzić skuteczny email marketing na Allegro?

Jedyny problem, który widzę już na tym etapie polega na tym, że duża część sprzedawców będzie wykorzystywać ten system prawdopodobnie w sposób typowo komercyjny, który jeszcze bardziej zmniejszy skuteczność emaili. Już wkrótce zorganizuje szkolenie z email marketingu, tak, żebyś mógł zwiększyć skuteczność swoich działań na Allegro za pomocą email marketingu i nie „zajechać” listy zanim zaczniesz czerpać korzyści. Jak dowiesz się o szkoleniu? Wystarczy, że zapiszesz się na mój biuletyn tutaj >>

Źródło >>


Kolejne, ciekawe artykuły
2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sekretny trick liderów MLM

Przeczytasz ten artykuł w 2 min.Mam świadomość, że na tym...

Zamknij