Pozycjonowanie

Jak wypozycjonować sklep internetowy?
Przeczytasz ten artykuł w 2 min.

W listopadzie rozpoczęliśmy z Kubą Brożyną eksperyment, który miał pokazać jak katalogowanie bloga wpływa na jego pozycję w Google. Do eksperymentu posłużył jeden z moich blogów dotyczących copywritingu milionzaslowo.pl. Jedną z największych wad tego blogu to fakt, że w samej domenie nie ma frazy copywriting. Spoglądając na poniższe dowody pozycjonowanie w wydaniu seosklep24.pl widać, że mądre katalogowanie działa. Jedna z fraz była już wysoko inne podskoczyły w wyniku katalogowania przez Kubę.

pozycjonowanie-sklepu

Na czym polega katalogowanie stron?

Czytaj całość
Eksperyment z SeoSklep24
Przeczytasz ten artykuł w 1 min.

Co z tego, że masz sklep internetowy jak i tak nie masz ruchu. To jeden z najczęściej pojawiających się sloganów, którymi reklamują się firmy pozycjonujące.

Niestety lub “stety” jest to prawda. Znam setki przykładów firm, które w ferworze walki o ładnie wyglądający sklep zapomnieli o klientach. Piszę Ci o tym, gdyż postanowiłem przeprowadzić pewien eksperyment, w którym zbadam jak szybko (od rozpoczęcia katalogowania) pojawią się pierwsze efekty.

Za satysfakcjonujący efekt przyjmuję zwiększoną ilość wejść na bloga. Firmą, która podjęła się udziału w eksperymencie jest J&J Jakub Brożyna. Będę na bieżąco informował Cię o postępach w pozycjonowaniu jednego z moich blogów. Tutaj możesz sprawdzić co udostępnia w swoim SEO sklepie Kuba.

Czytaj całość