Poznaj sekret ukrytego wpływu

Poznaj sekret ukrytego wpływu

Dzisiaj w perswazyjnym podcaście poznasz jedną z najskuteczniejszych sztuczek perswazji. Tajemniczy „Pozorny wybór” powalający osoby najbardziej odporne na wpływ i manipulacje. Dowiesz się także, jak zamknąć sprzedaż w najbardziej beznadziejnej sytuacji.

Posłuchaj tutaj>>>Kolejne, ciekawe artykuły
3 komentarze
 • Witam. Popieram Remka – ciekawy blog. Mam pytanie. Czy istnieje szansa na przedstawienie przez Pana przykładowej scenki, rozmowy, handlowca, który próbuje sprzedać np narzędzia swojemu klientowi? Będę wdzięczny jeśli coś takiego by się udało. Pozdrawiam serdecznie.

 • Witaj Remek. Dziękuje za miłe i motywujące słowa. Najbardziej cieszy mnie to, że podcast pomaga Ci w Twojej pracy sprzedawcy. Jeżeli chodzi o częstotliwość nagrań to zrobię wszystko, żeby pojawiały się częściej. Nagrywanie ich to dla mnie prawdziwa przyjemność.

  Życzę Ci sukcesów w sprzedaży i zapraszam do odwiedzania mojego bloga.

 • Witam Cię Mirku. Gratuluje bloga jest ciekawy i można znaleźć na nim dużo przydatnych informacji. Jestem sprzedawcą, perswazją interesuje się już od dużego czasu. Szukałem czegoś, co pomoże mi w mojej pracy, a ty swoich podcastach trafiasz w samo sedno tego, czego szukam. Mam do Ciebie dwie prośby:

  1) Wypuszczaj swoje podcasty cześciej.
  2) Podawaj tytuły książek z których czerpiesz pomysły.

  Pozdrawiam.

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)