Chcesz być bogaty jak Mubarak?

Chcesz być bogaty jak Mubarak?

zarabianie-euroTen przywódca Egiptu zebrał niezwykłą fortunę. Nie chcę teraz oceniać tego w jaki sposób to zrobił. Fakt, że posiada więcej pieniędzy niż Bill Gates już daje do myślenia. Nie wyjaśnię Ci teraz jak osiągnąć aż taką fortunę, chcę jednak opowiedzieć Ci o sposobie, który może zmienić Twoją sytuację finansową.

W Polsce (jak i na całym świecie, w Egipcie także) istnieje kilka sposobów na wzbogacenie się

 • w sposób legalny;
 • posiadając w kieszeni nie więcej niż 100 złotych.

Tym sposobem jest zrozumienie, że jeżeli nie posiadasz pieniędzy na inwestycje możesz wykorzystać swój wolny czas, który także jest walutą. Jak znaleźć te zasoby? Wystarczy, że zrezygnujesz z tych części dnia, które okradają Cię z Twojego cennego czasu – telewizja, spanie po pracy, pisanie na serwisach społecznościowych po 2 godziny dziennie czy np. granie w pożerające czas gry przeglądarkowe na których stajesz się np. wirtualnym farmerem. Pomyśl czy nie lepiej w tym czasie zarobić w przyjemny sposób na własny dom z ogrodem. Możesz być prawdziwym ogrodnikiem. Nie wiem, czy jadłeś kiedyś samodzielnie wyhodowanego pomidora? Jedno z najpiękniejszych doznań na świecie.

Kolejnym etapem jest znalezienie sposobu na to, aby przerobić czas na pieniądze. Jednym z najprostszych pomysłów jest sprzedawanie swojej wiedzy. Jest to coś z czym możesz dać się pochować nie wiedząc, że mogło zmienić to Twoje życie.

 • jeżeli jesteś studentem i zdajesz egzaminy lepiej niż inni – ktoś zapłaci za gotowe rozwiązania jak to zrobić;
 • jeśli potrafisz sprzedawać więcej niż inni – pomóż tym, którzy są beznadziejnymi sprzedawcami, przeganianymi od klienta do klienta;
 • jeżeli jesteś fantastycznym ojcem, mężem czy kochankiem, ale beznadziejnie idzie Ci w pracy, Twój szef z przyjemnością dowie się od Ciebie jak być fantastycznym ojcem, mężem czy kochankiem;
 • jeżeli świetnie gotujesz zacznij uczyć tego innych.

Pomogę Ci zarobić na Twoim mózgu
Mogę napisać w tym momencie książkę “jaką wiedzę posiadają zwykli ludzie i nigdy na niej nie zarobią?” Nie o to jednak chodzi. Chodzi mi o Ciebie. Myślę, że męczy Cię w pewnym sensie obecna sytuacji. Jeżeliby tak nie było, nie doczytałbyś do tego miejsca. Dlatego, jeżeli chcesz obudzić w sobie eksperta zamień swój czas i wiedzę w pieniądze. Są to zasoby, które przygotował dla Ciebie świat, ale TY nie wiesz jak znaleźć klucz.

Pomyśl, możesz zamienić dwie godziny dziennie, które marnujesz na marudzeniu, biadoleniu, narzekaniu na klucz do zmiany swojej sytuacji.

Jeżeli chcesz, żebym pomógł Ci wybrać jaki obszar swojej wiedzy możesz sprzedać napisz do mnie na adres poczta[małpa]perswazjawsprzedazy.pl a ja odpowiem Ci osobiście. Nie żaden system mailingowy, tylko JA osobiście wklepię Ci odpowiedź na klawiaturze. Napisz teraz!


Kolejne, ciekawe artykuły
Jak się motywować? ( 20 kw.,2012 )
3 komentarze
 • W zupełności się z tym zgadzam. Każdy może zaoferować coś od siebie, nie każdy jednak może zadysponować \”marnowanym\” wolnym czasem. Życie wielu w tym zabiedzonym kraju jest -z konieczności- codzienną walką o przetrwanie, a w takich sytuacjach trudno o naprawdę \”wolny\” czas, który można zamienić na walutę. Przykłady: choćby sytuacja na terenach dotkniętych kataklizmami i powodziami. Ci ludzie na pewno nie trwonią czasu na banalne rozrywki i nie mogą wybierać między ratowaniem tego, co jeszcze się da odzyskać a np. grami komputerowymi czy telewizją.
  Jednak inna sprawa – to słaba jeszcze znajomość w naszym kraju potęgi Internetu jako możliwości zarabiania; większość podchodzi do tego sceptycznie, a tych którzy próbują tu coś zdziałać traktuje z kpiną i z góry odrzuca to, co mogłoby być dla nich życiową szansą.

 • Inspirujesz i otwierasz mi oczy. Po tym poście pomysły zaczynają się pojawiać w mojej głowie 🙂
  Niestety jest poniedziałek rano i muszę lecieć do pracy, ale jak wrócę to chyba się do ciebie odezwę na maila 🙂

 • Mądre słowa:)

Zostaw komentarz

Twój komentarz

Twoje imię
Adres strony (opcjonalnie)